Stropní kazeta Paříž ražená

Stropní kazeta Paříž ražená
Stropní kazeta Paříž ražená
Model: 001894
Dostupnost: Není skladem
Cena s DPH: 7,75Kč
Cena bez DPH: 6,40Kč
Množství:     - NEBO -   Přidat do oblíbených
Přidat k porovnání

rozměr: 495*495*7mm
 

Polystyrenová stropní kazeta ražená s okrajem. Elegantně doladí váš interiér, zakrývá trhliny, nerovnosti stěn a stropů.
Přetíratelné vodou ředitelnými barvami.

Stropní kazety vytvoří finální povrch:

  •  Na dodatečné zateplení ze stavebního deskového polystyrenu
  •  Na popraskaný sádrokartonový podhled
  • Při různých opravách a rekonstrukcích

Rychlá a jednoduchá montáž

Vhodné základní plochy pro lepení:

Podkladová plocha musí být čistá, suchá, pevná, hladká a zbavená mastnoty. Při optimálním nalepení doporučujeme odstranit starší malby a povrch natřít penetračním nátěrem LF, který má hloubkový účinek a výbornou přilnavost. Aplikuje se na savé podklady ve dvou nátěrech. První 1:1 se studenou vodou a druhý neředěný. Na nesavé podklady pouze jeden neředěný. Pro menší plochy lze použít k penetrování naředěné lepící tmely s vodou v poměru 1:3 (1 díl lepícího tmelu a 3 díly vody) Pro penetrování a lepení vám doporučujeme použít tmely řady Intertmel G39 a H29, nebo Intertmel color S19 a Interexter tmel S1. Stropní kazety a panely lze lepit na všechny podklady (omítky, beton, sádrokartony, plynobetony, dřevotřísku, dřevo). Je třeba použít správná lepidla.

 

Pokyny pro rozměření:

Najděte nejprve střed stropu diagonálním natažením dvou provázků (viz. obr.1). První desku nalepte přesně ke středu. Na obr.2 jsou znázorněny dva způsoby nalepení desek.  K seříznutí desek použijte ostrý (ulamovací) nůž. Pokyny pro lepení: Lepení se provádí kvalitními lepidly na polystyren námi doporučené řady lepících tmelů - Intertmel G39 a H29 (bílé tmely) pro lepení bílých polystyrenových a PVC potažených kazet, panelů lišt a rozet. Intertmel color S19 a Interexter tmel S1 (transparentní tmely) použijeme pro lepení extrudovaných kazet a panelů v imitacích dřeva a dále i barevných kazet typu color trend, lišt, rozet nebo dalších stavebních doplňků. Vše dle návodu na jednotlivých lepících tmelech. Lepidlo se nanáší na zadní stranu stropních kazet či panelů, nejlépe zubovou stěrkou, tak aby byla zakryta lepidlem větší část plochy, viz. obr. 3 

Stropní kazety či panely se po chvíli přitlačí na strop nebo stěnu a dotlačí se co možná nejtěsněji k již nalepeným deskám. Zbytky lepidla ihned odstraníme houbou nebo vlhkým hadříkem. Při dodržení uvedených postupů budete jistě spokojeni s výsledkem své práce.

 

Důležité upozornění:

I při nejpřísnější výstupní kontrole se mohou přehlédnout chyby. Kontrolujte proto před položením stropních kazet či panelů jejich  kvalitu, odstín nebo jejich poškození. Za nalepené zboží již není možné požadovat náhradu. Z bezpečnostních důvodů je nutné skladovat výrobky z dosahu  otevřeného ohně. Chránit je před dopadem jisker a přímého  slunečního záření. Odpad a použité zbytky materiálu po montáži zlikvidujte dle pravidel pro třídění odpadu.

Napsat recenzi

Vaše jméno a příjmení:


Text recenze: Poznámka: HTML tagy nebudou převedeny!

Hodnocení: Nejhorší           Nejlepší

Opište prosím kód z obrázku do pole níže: