Rastrové podhledy AMF

Firma AMF nabízí systematické a propracované řešení, které splňuje požadavky na akustické,tlakové a protipožární řešení jakéhokoliv zavěšeného stropu. Na vyžádání zpracujeme nabídku řešení dle patřičných technických listů a podle Vaší potřeby.

  • Podhledové desky AMF THERMATEX®, standardní produkt AMF, využívaný bohatě v interiérech obchodních, vzdělávacích, průmyslových, administrativních i zdravotnických objektů. Desky jsou vyráběné technologií wet-felt na bázi minerální vlny, jílu, škrobu a perlitu v tloušťkách od 13 do 40 mm v provedeních odpovídajících účelu použití: klasické podhledové, akustické podhledy, hygienické podhledy, designové podhledy,podhledové ostrůvky, baffly a stěnové absorbery.
  • Základem podhledových desek AMF TOPIQ® je jádro z minerální vlny, povrchově upravené oboustranně nakašírovanou netkanou textilií a nástřikem barvou všech stran včetně hran. Výrobek charakterizuje nízká plošná hmotnost, jednoduchá manipulace, trvanlivost, vynikající zvuková pohltivost a odolnost vzdušné vlhkosti.
  • Dřevovláknité desky Heradesign® (Heraklit) vyráběné z dřevěné vlny pojené kaustickým magnezitem nabízejí vedle netradičního vzhledu i zajímavé stavebně fyzikální vlastnosti. Vedle designu se uplatňují i jako součást akustických opatření a uplatní se i jako protipožární konstrukce, a to i v prostorech s velkým mechanickým namáháním jako jsou tělocvičny.
  • AMF MONDENA® - Kovový podhledový systém od společnosti Knauf AMF podtrhuje šíři sortimentu a dokladuje technickou způsobilost a odbornost výrobce. Kovové stropní desky jsou prakticky bezúdržbové, mají velmi dlouhou životnost a jsou téměř necitlivé k provozním podmínkám.Použití kovových kazet má mnoho výhod: Demontáž za účelem údržby je rychlá a snadná, nabízí díky hladkému a robustnímu povrchu bezproblémové čištění a použité povrchové úpravy jsou vynikající pro použití v oblastech se zvýšenými technickými požadavky.
  • AMF VENTATEC® -  Nosné profily. Vysoká kvalita materiálu a precizní technické detaily charakterizují standard profilů. Produkty navržené pro vysoké zatížení zaručují stabilitu, bezpečnost a flexibilitu konstrukce. V kombinaci s podhledovými deskami AMF.

 

 

 

V této kategorii nejsou žádné produkty.