PN100 Barva na podlahy 20kg

Kód: 28014/ED
Neohodnoceno
3 165,66 Kč
do týdne
Varianta

Jednosložková rychleschnoucí syntetická barva vhodná pro vnitřní i venkovní plochy

Detailní informace

Kamenná prodejna
Kamenná prodejna
Většina produktů je skladem.
30 let na trhu
30 let na trhu
Rozumíme tomu, co děláme.
Rychlé odeslání zboží
Rychlé odeslání zboží
Objednávky odesíláme do 24 hod. od objednání.

Detailní popis produktu

PN100 je jednosložková rychleschnoucí syntetická barva vhodná pro vnitřní i venkovní plochy, zejména na podlahy sklepů, hal, skladů, garáží, technických místností, společných prostor v bytových domech, teras, balkónů a zdiva. Odolává úkapům motorového oleje, nafty, solného roztoku a mechanickému namáhání. Aplikace je snadná a barvu lze jednoduše opravit přetřením. Barva splňuje atest protiskluznosti, je vhodná pro běžnou zátěž a poskytuje hedvábně matný povrch.

VLASTNOSTI:

Vzhled: barevná kapalina podle odstínu Obsah sušiny: >70 % hm.

Hustota: 1,5 g/cm3 VOC: 445 g/l

Ředidlo: ředidlo S 6005

Vydatnost: cca 6-8 m2 /kg, při spotřebě 125 g/m2 .

Spotřeba je závislá na hrubosti a nasákavosti podkladu.

Doba zasychání: zaschlé na dotyk 30-60 minut při 20 °C (teplota podkladu a prostředí), dostatečné ventilaci, doporučené spotřebě a relativní vzdušné vlhkosti do 80 % zaschlé pro další nátěr 2 hodiny při 20 °C (teplota podkladu a prostředí), dostatečné ventilaci, doporučené spotřebě a relativní vzdušné vlhkosti do 80 % zaschlý pochozí nátěr 24 hodin konečné vyzrání 28 dní Po dobu, než bude barva plně vyzrálá, je nutno zajistit dostatečné větrání.

PŘÍPRAVA PODKLADU PŘED APLIKACÍ:

Povrch musí být suchý (zbytková objemová vlhkost max. 4 %), savý, soudržný s pevnosti min. 1,5 MPa, bez prachu, nečistot a mastnoty, zbavený předchozích nesoudržných nátěrů. Kletované plochy je doporučeno zdrsnit. V případě aplikace na neznámý podkladní nátěr musí být provedena zkušební aplikaci na skrytém místě.

APLIKACE:

Hmota se důkladně promíchá od dna a otáčky míchadla zvolí tak, aby se do hmoty zbytečně nevmíchával vzduch a aby se netvořily bubliny. Pro první (penetrační) nátěr se barva naředí 20 % doporučeného ředidla S 6005. Druhý nátěr se provede křížem přes předchozí vrstvu po cca 2 hodinách barvou ředěnou max. 5 % doporučeného ředidla S 6005. Pokud bude podlaha více zatěžována, doporučuje se třetí nátěr s max. 5 % ředidla.

Technický list níže: 

Technický list PN100

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: