Reference

Realizace podhledu a screenových rolet na venkovní terase

Podhled je vytvořen z desek aquafire, které odolávají vlhkosti a tudíž je lze použít i pro konstrukce v exteriéru v kombinaci s designovými deskami Heradesign, dříve znám jako heraklit. 

Dřevovláknité desky Heradesign® vyráběné z dřevěné vlny pojené kaustickým magnezitem nabízejí vedle netradičního vzhledu i zajímavé stavebně fyzikální vlastnosti. Vedle designu se uplatňují i jako součást akustických opatření a uplatní se i jako protipožární konstrukce, a to i v prostorech s velkým mechanickým namáháním jako jsou tělocvičny. 

Screenové clony, zkráceně screeny (nebo screenové rolety, rolety proti slunci), jsou typem stínicí techniky, který se umísťuje na venkovní straně okna nebo prosklené stěny. Screenové rolety umožňují průhled ven, takže zůstáváte v kontaktu s okolím. Pomocí venkovní screenové rolety snadno a efektivně zastíníte okna či prosklené plochy malých i velkých formátů. Venkovní screenové clony jsou vhodné pro všechny typy obytných, občanských a administrativních budov, ale i k zastínění zimních zahrad, teras, altánů, zahradních domů apod.

Náš polyuretanový trám v bytě Petra Říbala a Michaely Hávové.

Realizace fasády s imitací štukatur

Fasáda byla vytvořena bez zateplení v ploše, pouze se zateplením rizikových míst jako jsou ostění oken a dveří a vytvořením imitací šambrán a říms za použití fasádní vaty. Celkový povrch je oštukován speciální bílou,venkovní, štukovou stěrkou. ​

 

Realizace sádrokartonového podhledu v budoucím showroom s oblečením

Přáním zákazníka bylo vytvořit originální strop, zároveň do něj zakomponovat klimatizaci a k ní servisní otvory. Z tohoto zadání jsme vycházeli. Nejprve jsme zpracovali půdorys a 3D vizualizaci podhledu, přes veškeré detaily, napojení na stěnu, detail osazení servisních otvorů. Podhled je vytvořen z protipožárního sádrokartonu vzhledem k jeho větší pevnosti a lepším akustickým vlastnostem a namontován na dvojitém roštu. Servisní otvory jsme vytvořili pomocí akustických kazet AMF THERMATEX VARIOLINE MOTIV tl. 19 mm vložených na stupňovitém profilu. Kazety nejen že slouží jako servisní otvor pro klimatizaci, ale zároveň přináší akustický komfort. Podhled byl vymalován a následně osazen LED svítidly MODUS IS od českého výrobce.