Služby

Služby a osobní přístup jsou naší předností. Je pro nás velice důležité uspokojit zákazníka a ke kvalitnímu materiálu přidat i kvalitní služby.
Neváhejte se proto na nás obrátit s jakýmkoliv dotazem. Níže naleznete širokou škálu služeb, které Vám nabízíme.

DOPRAVA MATERIÁLU

Materiál Vám dovezeme přímo na Vámi určené místo buďto naší nebo externí dopravou. Termín a cena se odvíjí od typu a množství materiálu. Cena dopravy je obsahem cenové nabídky nebo dle dohody. 

PLATBA KARTOU 

U nás můžete platit kartou. Přijímáme karty Visa, MasterCard, Diners, JCB a Maestro. 

ODBORNÉ PORADENSTVÍ

Nabízíme Vám odborné poradenství, návrhy konstrukcí a skladeb, výpočet spotřeby materiálu, vysvětlení montáže při svépomocném postupu, individuální cenové návrhy a technickou podporu prodávaných materiálů.
 

POSKYTUJEME ŠKOLENÍ

Pořádáme praktická školení stavebních materiálů pro montéry i veřejnost s možností získání certifikátu. Sádrokartony Knauf, zateplovací systémy a strojní omítky Weber, sklovláknité tapety Novelio, kazetové podhledy AMF a další... 

ZPROSTŘEDKOVÁNÍ DOTACÍ

Zajištění stavbních dotací s kompletní dodávkou materiálu a případnou montáží. Dotace na zateplení jako nová zelená úsporám s možností získat až 50% nákladů zpět. 

STAVEBNÍ A MONTÁŽNÍ PRÁCE

Provádíme veškeré stavební práce, především suché výstavby a zateplovaní všech konstrukcí. Sádrokartony, fasády, strojní omítky, malovaní, tapetování a mnoho dalších. 

POTŘEBNÝ SERVIS

Nabízíme speciální servis jako tahové zkoušky hmoždinek při kotvení zateplovacích systémů, odrhové zkoušky lepidla při lepení zateplovacích systémů, měření tepelných mostů termokamerou. 

PROJEKTOVÁ ČINNOST

Zajišťujeme komplexní vypracování projektové dokumentace od návrhu stavby, přes zpracování dokumentace pro územní a stavební řízení, realizaci staveb, až po zpracování dokumentace skutečného provedení stavby pro kolaudační řízení. Vizualizace interiérů a exteriérů.

REVIZE KOTLŮ SLOKOV

Provádíme povinné kontroly a revize kotlů Obchodní společnosti Slokov a.s., ať už se jedná o kategorie: odhořívací nebo automatické se šnekovým dopravníkem.

Neváhejte nás kontaktovat.